Lõhnakas õliseeria

🌍 Maailmas on u 8 miljonit taime, millest vaid 10% on aromaatsed. Lõhnavaid eeterlike õlisid toodavad taimede erilised näärmed. Lõhnakas toob teile õhuvitamiine igasse päeva!

📣 Meil on suurim hea meel esitleda Lõhnaka kordumatut kollektsiooni 100% looduslikest õlidest.

Tegu on ainulaadselt eristuva õliseeriaga, mille tähistus õlide lenduvuse ja värvide järgi hõlbustab meelepärase õli valikut ning muudab õlid lihtsasti kasutatavaks huvi-, õppe- ja teadustöös.

☝️Igal õlil on iseloomulik ja kordumatu värvilahendus. Lenduvusele viitab õli nime ümbritsev tilgamuster. Mida rohkem tilku, seda lenduvam õli. Õlide lenduvuse teadmine on oluline doseerimisel ning lõhnade segamisel ehk isiklikku lõhna loomisel.

👉Lisaks puhastele õlidele leiab Lõhnaka valikus 8 unikaalset 100% looduslikku õlisegu igaks puhuks.

🎁Suurepärane kingiidee!

🎊Kindlasti täieneb meie kollektsioon aja jooksul uute õlidega, seniks on kõigil võimalus tutvuda Lõhnaka olemasoleva õlisortimendiga, mida tutvustame teile põhjalikumalt jooksvalt. Kõik õlid on toodetud Saksamaal ning omavad Ecocert, julmusevaba ja vegan sertifikaati. Valikus on ka orgaanilised sertifitseeritud õlid.

📯Kohaletoimetamine Tartu piires tasuta. Eesti piires kohaletoimetamine valitud pakiautomaatidesse. Kohaletoimetamiseks anna teada oma aadress/soovitud pakiautomaadi asukoht ja telefoninumber, kellega ühendust võtta 🎁paki üle andmiseks. Arve väljastame koos paki saatmisega.

Küsimuste korral vastame hea meelega.

Uuri lisa: