Üritused

Lugupeetud ettevõtte esindaja

Lõhnakas OÜ-l on hea meel pakkuda teile ainulaadset ja meeldejäävat täiendust meeskonna koolitustele, mis sobib hästi nii suvepäevade kui ka teiste oluliste ürituste ja sündmuste tähistamise programmi:

 1. Pakett „Lõhnakunst“ – sessioonid kokku lepitud pikkusega, kus iga osaleja puutub kokku lõhnade abil oma fantaasia/sisemaailmaga. Taimede lõhnad aitavad inimesel „toituda“ looduse energiast, ületada väsimust, stressi, haiguste tagajärgi, taastada jõudu. Nägemis-, kuulmis-, kompimis- ja maitsmismeeltel on märkimisväärne mõju inimese käitumisele, kuid uuringud näitavad, et lõhnameelel on oluliselt suurem mõju inimese taju, emotsioonide, arvamuste ja käitumise kujundamisele. Lõhnataju on kõige tugevam inimese meeleorgan, mida ei ole võimalik välja lülitada. Inimese hingamine on lakkamatu – inimene hingab päevas mitukümmend tuhat korda. Sealjuures puutuvad inimesed iga päev kokku aroomidega, mis suudavad mõjutada nende emotsioone, tujusid ja seeläbi ka käitumist. Lõhnad mõjutavad tundeid, meeleolu, füüsilist ja psüühilist aktiivsust. Ajus olev lõhnaaistingu keskus on ka meie mälu ja mälestuste keskus, lõhnad äratavad meis tundeid, mälestusi ja fantaasiaid. Seda enam, et haistmismeel on otseselt seotud inimese limbilise süsteemiga ehk nende ajukeskustega, mis vastutavad emotsioonide töötlemise ja mälestuste esile kutsumise eest. Iga osaleja saab isikliku kogemuse lõhnade mõjust ja teadmised kõikvõimsast lõhnameelest.

 2. Pakett „Meeleline integratsioon”:
  Meeliülendavad viktoriinid pakuvad meie meeltele ainulaadseid elamusi. Sensoorne integratsioon on protsess inimesel kontakti saamiseks nii iseenda kui maailmaga, kasutades selleks oma 5 meelt ning liigutusi ja kehaasendit nende optimaalses kombinatsioonis. See korrastab/organiseerib tundlikkust keha ja keskkonna vahel, ning teeb võimalikuks kasutada keha efektiivselt keskkonnas, kus ta viibib. Õppimine toimub nii välismaailmast saabuva informatsiooni põhjal kui ka oma kehast ning liigutusest tulenevate aistingute kaudu:
  • puudutused (taktiilne)
  • liigutused (vestibulaarne)
  • kehaasend (proprioseptiivne)
  • nägemine (visuaalne)
  • kuulmine (auditiivne)
  • lõhnataju (olfaktoorne)
  • maitsetaju (gustatoorne)

 3. Pakett „Lõhnacatering” meelelahutuslik programm, kus iga osaleja saab õhtu jooksul või täpsemalt kokku lepitud aja jooksul unikaalse võimaluse end parfümeerina tunda ja valmistada iseendale meelepärast isiklikku parfüümi. Parfüümi valmistamise jooksul saab osaleja lõhnaspetsialistilt teadmisi lõhnademaailmast üldiselt ja lõhnade valmistamisest detailsemalt. Lõpptulemusena saab osaleja kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10 ml enda valmistatud lõhna.

 4. Pakett „Lõhnateambuildingannab erilise võimaluse õppida lähemalt tundma oma meeskonnakaaslasi. Suurepärane võimalus kollektiivi ühtlustamiseks. Ühtse meeskonna loomise innovaatilised harjutused aitavad muuta kaaslaste omavahelise suhtlemise efektiivsemaks ning parendada rollide jaotumist meeskonnatöös. Praktilise grupitöö käigus keskendume innovaatilise mõtlemise ja loova lähenemise arendamisele probleemide lahendamisel ja eesmärkide saavutamisel. Koolituse käigus:
  • ühendame inimesi, kes töötavad koos ühe probleemi lahendamise kallal;
  • suurendame liikmete omavahelist usaldust;
  • parendame mikrokliimat;
  • tõstame ettevõtte/meeskonna vaimu üldiselt;
  • arendame nii meeskonna kui ka selle liikmete enesekindlust.

Soovi korral ühineb meiega Lõhnaka meeskonna uusim liige lõhnakoer Major pingemaandaja-teenistuskoer, kes on seltsiks ja võtab meelsasti osa igast ettevõtmisest. Saame ka koera kaasavatele tegevustele veel eraldi mõelda.

Koolitusi viime läbi nii eesti, inglise kui ka vene keeles. Pakettide hinnad sõltuvad gruppide suurusest, läbiviimise ajast (päevane vs õhtune aeg), kohast, keelest, materjalikulust ning vajalike materjalide ettevalmistamisest.

Lisaks pakume praktilisi seminare teemadel:

Lõhnade evolutsioon;
Julge eristuda;
Kuidas meie nina töötab?

Lubage endale õhuvitamiine igasse sündmusesse!

Täiendavaks infoks pöörduge: info@lohnakas.ee