Üritused

Lõhnakas OÜ-l on hea meel pakkuda teile ainulaadset ja meeldejäävat täiendust meeskonna koolitustele, mis sobib hästi nii suvepäevade kui ka teiste oluliste ürituste ja sündmuste tähistamise programmi:

1) PakettLõhnacatering” meelelahutuslik aktiivne programm, kus iga osaleja saab unikaalse võimaluse end parfümeerina tunda ja valmistada iseendale meelepärast isiklikku parfüümi. Parfüüm on kõige alus! Selle kaudu saab väljendada oma isikupära, oma elustiili ja teha nähtavaks oma iseloomu. Parfüümi valmistamise jooksul saab osaleja lõhnaspetsialistilt teadmisi lõhnademaailmast üldiselt ja lõhnade valmistamisest detailsemalt. Lõpptulemusena saab osaleja kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10ml enda valmistatud lõhna.

Hinna sisse on arvestatud 2 tundi aktiivset programmi, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, õli pudeldamine, pakendamine, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga materjal (baasõli jojoobiõli, eeterlikud õlid, roll-on pudelid, pakend), info-ja koolitusmaterjalid. Arvestatud on ka väikese varuga, kuna praktika näitab, et mõnel osalejal võib lõhnasegu ümber minna või liitub veel mõni osaleja viimasel hetkel.

Lisaks veel tutvu võimalustega:
https://www.kingitus.ee/kingitus/personaalse-parfuumi-loomine/
https://www.kingitus.ee/kingitus/personaalse-parfuumi-loomine-koos-maitseelamusega/

*Gruppidele kehtib erihind. Saada päring info@lohnakas.ee

2) Lõhnav meeskonnamäng „Lõhnadetektiiv” meelelahutuslik aktiivne programm, kus iga osaleja saab unikaalse võimaluse end detektiivina tunda. Mäng annab erilise võimaluse õppida lähemalt tundma oma meeskonnakaaslasi. Suurepärane võimalus kollektiivi ühtlustamiseks. Ühtse meeskonna loomise innovaatilised harjutused aitavad muuta kaaslaste omavahelise suhtlemise efektiivsemaks ning parendada rollide jaotumist meeskonnatöös. Keskendume innovaatilise mõtlemise ja loova lähenemise arendamisele probleemide lahendamisel ja eesmärkide saavutamisel enneolematul viisil.

Hinna sisse on arvestatud 2 tundi aktiivset programmi, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga lõhnad, info-ja koolitusmaterjalid.

3) Pakett Lõhnaportree loomine” ehk lõhnamäng Naisetüübid lõhnade keeles” meelelahutuslik aktiivne programm, mille kaudu osaleja saab võimaluse avastada oma naisetüübi ja luua enda lõhnaportree. Eneseavastamisel on abiks nii visuaalsed, sensuaalsed kui ka intuitiivsed mõtlemismudelid ning metafoorilised kaardid, mis panevad käima fantaasia ja avavad akna sisemaailma. Lõpptulemusena saab osaleja kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10ml enda valmistatud lõhna. Suurepärane võimalus enda avastamiseks. Sõbrannaga koos tulles jagub avastamisrõõmu rohkem!

Lisaks veel tutvu võimalustega:
https://www.kingitus.ee/kingitus/lohnaportree-loomine/
https://www.kingitus.ee/kingitus/lohnaportree-loomine-koos-maitseelamusega/

*Gruppidele kehtib erihind. Saada päring info@lohnakas.ee

4) Pakett „Lõhnakunst“ meelelahutuslik aktiivne programm, kus iga osaleja puutub kokku lõhnade abil oma fantaasia/sisemaailmaga. Taimede lõhnad aitavad inimesel „toituda“ looduse energiast, ületada väsimust, stressi, haiguste tagajärgi, taastada jõudu. Nägemis-, kuulmis-, kompimis- ja maitsmismeeltel on märkimisväärne mõju inimese käitumisele, kuid uuringud näitavad, et lõhnameelel on oluliselt suurem mõju inimese taju, emotsioonide, arvamuste ja käitumise kujundamisele. Lõhnataju on kõige tugevam inimese meeleorgan, mida ei ole võimalik välja lülitada. Inimese hingamine on lakkamatu – inimene hingab päevas mitukümmend tuhat korda. Sealjuures puutuvad inimesed iga päev kokku aroomidega, mis suudavad mõjutada nende emotsioone, tujusid ja seeläbi ka käitumist. Lõhnad mõjutavad tundeid, meeleolu, füüsilist ja psüühilist aktiivsust. Ajus olev lõhnaaistingu keskus on ka meie mälu ja mälestuste keskus, lõhnad äratavad meis tundeid, mälestusi ja fantaasiaid. Seda enam, et haistmismeel on otseselt seotud inimese limbilise süsteemiga ehk nende ajukeskustega, mis vastutavad emotsioonide töötlemise ja mälestuste esile kutsumise eest. Iga osaleja saab isikliku kogemuse lõhnade mõjust ja teadmised kõikvõimsast lõhnameelest.

Hinna sisse on arvestatud 2 tundi aktiivset programmi, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga lõhnad, info-ja koolitusmaterjalid.

5) Pakett „Ninatrenn“ meelelahutuslik aktiivne programm, kus iga osaleja saab ainulaadse võimaluse tutvuda teadusuuringutele tuginedes väljatöötatud nelja unikaalse ninatrenni komplektiga: tsitrus, lill, vürts ja mets. Covid-19 tagajärjel kannatab lõhnataju ja maitsmine kuuel inimesel kümnest. Taastumine võib kesta mitu kuud ja vahel isegi üle aasta. Näiteks avaldas ajakirjandus 2021. aasta novembri keskel teateid, et kuni 1,6 miljonil ameeriklasel on Covid-19 tõttu püsiv lõhnakaotus. Lisaks hakkab lõhnataju nõrgenema juba alates 30. eluaastast. Lõhnatundlikkuse häiresse tuleb suhtuda täie tõsidusega, sest see võib vähendada söögiisu ja soodustada nii alatoitumuse ja depressiooni teket. Uuringud kinnitavad, et ninatrenn aitab kiiremini lõhnataju taastada ja treenida paremaks. Iga osaleja saab personaalse tagasiside haistmismeele praktilise hindamise käigus ja uuemeelseid näpunäiteid ninatreeninguks.

Hinna sisse on arvestatud 2 tundi aktiivset programmi, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga lõhnad, info-ja koolitusmaterjalid.

6) Pakett „Lõhnateambuilding” meelelahutuslik aktiivne program, kus iga osaleja saab erilise võimaluse õppida lähemalt tundma oma meeskonnakaaslasi. Suurepärane võimalus kollektiivi ühtlustamiseks. Ühtse meeskonna loomise innovaatilised harjutused aitavad muuta kaaslaste omavahelise suhtlemise efektiivsemaks ning parendada rollide jaotumist meeskonnatöös. Praktilise grupitöö käigus keskendume innovaatilise mõtlemise ja loova lähenemise arendamisele probleemide lahendamisel ja eesmärkide saavutamisel. Programmi raames ühendame inimesi, kes töötavad koos ühe probleemi lahendamise kallal; suurendame liikmete omavahelist usaldust; parendame mikrokliimat; tõstame ettevõtte/meeskonna vaimu üldiselt; arendame nii meeskonna kui ka selle liikmete enesekindlust.

Hinna sisse on arvestatud 2 tundi aktiivset programmi, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga lõhnad, info-ja koolitusmaterjalid.

Soovi korral ühineb meiega Lõhnaka meeskonna uusim liige lõhnakoer Major pingemaandaja-teenistuskoer, kes on seltsiks ja võtab meelsasti osa igast ettevõtmisest. Saame ka koera kaasavatele tegevustele veel eraldi mõelda.

7) Pakett „Meeleline integratsioon”:
Meeliülendavad viktoriinid pakuvad meie meeltele ainulaadseid elamusi. Sensoorne integratsioon on protsess inimesel kontakti saamiseks nii iseenda kui maailmaga, kasutades selleks oma 5 meelt ning liigutusi ja kehaasendit nende optimaalses kombinatsioonis. See korrastab/organiseerib tundlikkust keha ja keskkonna vahel, ning teeb võimalikuks kasutada keha efektiivselt keskkonnas, kus ta viibib. Õppimine toimub nii välismaailmast saabuva informatsiooni põhjal kui ka oma kehast ning liigutusest tulenevate aistingute kaudu:

 • puudutused (taktiilne)
 • liigutused (vestibulaarne)
 • kehaasend (proprioseptiivne)
 • nägemine (visuaalne)
 • kuulmine (auditiivne)
 • lõhnataju (olfaktoorne)
 • maitsetaju (gustatoorne)

8) Sinu pakett – meelelahutuslik aktiivne programm, mis vastab Sinu ürituse formaadile ja on loodud ainult Sinu eesmärkidest ja vajadustest lähtuvalt.

Hinna sisse on arvestatud nii palju minuteid ja tunde aktiivset programmi kui Sinul vaja, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga lõhnad ja/või info-ja koolitusmaterjalid.

9) Pakett “Pisikene ime” – mänguliselt aktiivne programm, mis on mõeldud lastele. Paketi sisu vastavalt ürituse formaadile ning laste arvust ja vanusest lähtuvalt. Loo oma lapsele meeldejääv lõhnamälestus! Lõpptulemusena saab laps kingituseks spetsiaalselt pakendatud pudelis 10 ml enda valmistatud lõhna. Lõhnauuringutest selgub, et lõhnadega on võimalik parendada laste keskendumist, õpimotivatsiooni ja sooritustulemusi.

Võimalik on luua erineva iseloomu ja eesmärgiga lõhna, näiteks:
✅rahustav;
✅meeli ergutav;
✅keskendumist ja mälu parendav;
✅meeleolu tõstev;
✅väsimust ja uinumisraskusi kõrvaldav.

Hinna sisse on arvestatud 1 tund aktiivset programmi, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga lõhnad, info-ja koolitusmaterjalid.

10) Lõhnamäng lastele „Lõhnaloto“ – meeltlahutava ja hariva mängu kaudu tutvub laps 30 erineva puuvilja, lille, taime ja olme lõhnaga. Juhendatud mäng innustab lastevahelist suhtlust, arendab lõhnataju ning aitab avastada igapäevaelu uue lõhnava pilgu läbi.

Hinna sisse on arvestatud 1 tund aktiivset programmi, transport, tööjõud ning materjalide ettevalmistus: vahendid, sertifitseeritud kõrge kvaliteediga lõhnad, info-ja koolitusmaterjalid.

Lõhnakas paketid on mõeldud Sulle, kui
✅soovid sukelduda lõhnade imelisse maailma;
✅soovid avastada ümbritsevate lõhnade mõju ja tähendust enda elus;
✅on kindel mure, mis vaevab;
✅on lihtsalt uudishimu, mida lõhnad saavad pakkuda;
✅otsid põnevaid ja erakordseid võimalusi kolleegidega/sõpradega/perega ajaveetmiseks;
✅soovid aega veeta heas seltskonnas ja pakkuda oma meeltele uusi elamusi.

Lisaks pakume praktilisi seminare teemadel:

 • Lõhnade evolutsioon;
 • Julge eristuda!;
 • Kuidas meie nina töötab?;
 • Lõhn kui mõjus kommunikatsioonikunst!
 • Meelega mängides;
 • Meelega tundes;
 • Meelega suheldes.

Koolitusi viime läbi nii eesti, inglise, ukraina kui ka vene keeles. Pakettide hinnad alates 25 eur/inimene ning sõltuvad gruppide suurusest, läbiviimise ajast (päevane vs õhtune aeg), kohast, keelest, materjalikulust ning vajalike materjalide ettevalmistamisest.

Lubage endale õhuvitamiine igasse sündmusesse!

Tagasiside osalejatelt

Täiendavaks infoks pöörduge: info@lohnakas.ee